VI MEMORIAŁ IM. ALEKSANDRA MACHOWSKIEGO

            Dwie zawodniczki i trzech zawodników Talentu wzięło udział w VI MEMORIALE IM. ALEKSANDRA MACHOWSKIEGO. Zawody rozegrano 12.10.13 r. na obiektach Śląska Wrocław i wzięło w nich udział 14 zawodniczek i 24 zawodników z 9 klubów.

 

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Piotr KALISZCZYK startujący w kategorii wiekowej do 20 lat. Piotr zajął 4 miejsce przegrywając minimalnie różnicą 0,9 pkt. sinclaira miejsce 3. Po drodze ustanowił rekordy życiowe w poszczególnych bojach.

Drugi z naszych reprezentantów Adrian PRZYBYLAK startujący w kategorii wiekowej do lat 17 zajął miejsce 2.

Rafał MICIUK w kategorii do lat 20 sklasyfikowany został na 8 miejscu.

 

Obie nasze zawodniczki Daria NOWAK i Agnieszka BACZEWSKA startowały w kategorii wiekowej do lat 20 i zajęły odpowiednio 3 i 4 miejsce.

 

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w poniższej tabeli

 
                                                                                                                                                       
 
 
                                                                   Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=85064

Możesz również polubić…