ZACZNIJ ŁATWO I BEZKOSZTOWO WSPIERAĆ UKS „TALENT” WROCŁAW

Kolejny rok zachęcamy do skorzystania z ubezpieczenia za pośrednictwem ideifairplay. Nowa oferta NNW na 2019/2020 obejmuje dzieci i młodzież ucząca się do 25 roku życia. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków. Działa na całym świecie, 24h/dobę. Ubezpieczenie obejmuje również wyczynowe uprawianie sportów we wszystkich wariantach. Aby wygenerować Twój indywidualny link polecający, wejdź na stronę www.ideafairplay.pl/nnw/74

Wykupując polisę za pośrednictwem www.ideafairplay.pl wspierasz nasz klub, sam nie ponosząc żadnych kosztów.

Poniżej znajdują się bezpośrednie linki do konkretnych ubezpieczeń naszej organizacji:

– Ubezpieczenie nnw -> www.ideafairplay.pl/nnw/74
– Ubezpieczenie auta -> 
www.ideafairplay.pl/auto/74
– Ubezpieczenie domu/mieszkania -> 
www.ideafairplay.pl/dom/74
– Ubezpieczenie turystyczne -> 
www.ideafairplay.pl/wyjazd/74

Jeśli tak jak my kochasz sport i nie jest Ci obojętny los młodych zawodniczek i zawodników, a zapewne wiesz o tym, że wielcy sportowcy nie biorą się znikąd. Na sukces składa się wiele elementów, ale najistotniejszymi z nich są wrodzone predyspozycje, ciężka praca, fachowa opieka trenerska, sprzęt … wsparcie finansowe.

Dlatego liczymy na Ciebie

Zawodniczki, zawodnicy i szkoleniowcy UKS Talent Wrocław

Możesz również polubić…