TALENT W TRZECH KOLORACH

            Bardzo udanie wystartowali nasi zawodnicy na XXX MŁODZIEŻOWYCH MITRZOSTWACH POLSKI W ŁUCZNICTWIE, które odbyły się w dn.07-09.08.15 r. w Żywcu.

Kolejny już raz nie zawiódł zespół mężczyzn, który w składzie: Michał GREC, Paweł MARZEC, Piotr PAJACZEK i Łukasz PIELICHOWSKI zdobył złoty medal. Medale koloru srebrnego przypadły w konkurencji mikstów Ani HUK i Pawłowi MARCOWI. Paletę kolorów dopełnił Paweł MARZEC, który sklasyfikowany został na 3 miejscu w IORFITA, przegrywając po barażu pojedynek o wejście do finału. Do zdobyczy punktowych dołożyła się Anna HUK i Piotr PAJACZEK, którzy weszli do 1/8 w konkurencji indywidualnej mistrzostw oraz zespół kobiet w składzie: Anna CHMIEL, Anna HUK i Hanna JAROSZ zajmując miejsce w pierwszej dwunastce w konkurencji zespołów.

W punktacji klubowej zajęliśmy 4 miejsce z ilością 87 pkt. co jest rekordowym osiągnięciem w historii klubu.

                                                                                  Gratulujemy

Możesz również polubić…