TURNIEJ ŁUCZNICZY O PUCHAR BURMISTRZA STRZELINA I MEMORIAŁ IM. ZDZISŁAWA KACZOROWSKIEGO– DZIECI

            W niedzielę 29.09.13r.Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzelinie był organizatorem TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA STRZELINA i I MEMORIAŁU IM. ZDZISŁAWA KACZOROWSKIEGO , długoletniego trenera tamtejszego Klubu. Turniej zgromadził na starcie 39 młodych łuczników i łuczniczek.

         W kategorii Apacz dziewcząt dotychczas niepokonana Łucja WESOŁOWSKAmusiała uznać wyższość Mai JESIONOWSKIEJz Legnicy i swojej koleżanki klubowej Weroniki WARDĘGI. Weronika ustanowiła rekordy życiowe na 15 i 10 m

            Wśród chłopców jedyny nasz reprezentant Jędrzej KOTLARZ „wystrzelał” w końcu 3 miejsce.

         W kategorii Orlik wiekowej klub nasz nie był reprezentowany.

Poniżej w tabelach przedstawiamy kompletne wyniki zawodów w kategorii wiekowej dzieci.


                                                                                                                                                         
Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=84768

Możesz również polubić…