NASI NA OLIMPIADZIE

          Już po raz jedenasty młodzi sportowcy w będą rywalizować w 20 sportach  o medale  XI WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.  Otwarcie w którym uczestniczyli między innymi  Rektor AWF prof. Andrzej  ROKITA, Dyr. MCS ds. Sportu, Rekreacji i Marketingu Michał POPEK , prezesi Okręgowych Związków i Klubów  Sportowych odbyło się 12.05.2018 r. na stadionie LA  Stadionu Olimpijskiego.  Uroczyste „ Jedenastą Wrocławska Olimpiadę uważam za otwartą” wypowiedziała dwukrotna złota medalistka olimpijska Renata MAUER RÓŻAŃSKA  – przewodnicząca Komisji Sportu Rady Miejskiej Wrocławia.

Miłym akcentem uroczystości był udział w poczcie sztandarowym naszych młodych łuczniczek : Weronika WARDĘGI i Łucja WESOŁOWSKIEJ  wraz ze szpadzistą Karolem NOGANOWICZEM, zawodnikiem Kolejarza Wrocław. Oprócz Łucji i Weroniki w otwarciu wzięli udział : Kamil BOERK, Nila CIESIELSKA, Filip CHATYS, Ania DZIERKA  Weronika DZIELĘDZIAK, Mateusz JEZIERNY, Adrianna KADORWA, Milena KRZEMIEŃ, Martyna KWAŚNY, Jan RULIŃSKI, , Aleksandra STEC.

WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w łucznictwie odbędzie się 20.05.18 r. na torach UKS Talent. Początek zmagań godzina 10 . Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dziękujemy rodzicom za okazaną pomoc przy  organizacji wyjazdu. Kubie WESOŁOWSKIEMU za serwis foto  a naszym zawodniczkom i zawodnikom życzymy udziału w „dorosłej” OLIMPIADZE.

Możesz również polubić…