II GRAND PRIX W ŁUCZNICTWIE

            Również II Rundę Gran Prix rozegrano w Prudniku. Miejsca zajęte w IORFITA i na 70 m to miejsca zajęte w kategorii OPEN tzn. w rywalizacji z seniorami. Ada i Paweł to jeszcze juniorzy, dopiero w rywalizacji każdy z każdym seniorzy i juniorzy rywalizowali oddzielni. Miło jest nam poinformować, że  Paweł MARZEC wygrał wszystkie 9 pojedynków i zajął 1 miejsce. Ada z 3 wygranymi pojedynkami zajęła 6 miejsce.

         Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                             

                                                                                                                                          Gratulujemy

Możesz również polubić…