I RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

            W dniu 12.05.18 r. z udziałem 72 zawodniczek i 70 zawodników rozegrano w Zgierzu I RUNDĘ PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH, która była pierwszą kwalifikacją do FINAŁÓW OGOLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

W kategorii chłopców najlepiej spisał się  Antoni KOZŁOWSKI , który wygrał kwalifikację i rozpoczął pojedynki od 1/16. Antek wygrał kolejno  6:2 z Mateuszem MURACHEM, 6:0 Dawidem KULIKIEM by w pojedynku o finał przegrać 4:6 Filipem ŁAZOWSKIM. Również w pojedynku o 3 miejsce Antek uległ 2:6 Krystianowi KRYSZKIEWICZOWI i zajął 4 miejsce.

Bardzo dobrze zaprezentował się Jędrzej GRABOWSKI. Dziewiąty zawodnik po kwalifikacjach szedł jak burza do 1/16 eliminacji wygrywając pojedynki 6 do 2. Duża odpornością wykazał się w pojedynku w 1/8 z Makarym URBANIAKIEM. Do rozstrzygnięcia potrzebny był baraż.  X pozwolił na zmierzenie się  w 1/4 z kolegą klubowym Antonim KOZŁOWSKIM w  którym niestety musiał uznać wyższość Antka.

Wśród dziewcząt Weronika GOCLON w 1/24 wygrała 6 do 0 z Elizą STARULĄ , by w 1/16 przegrać do zera z Małgorzat KĘDZIERSKA i zająć 20 miejsce. Warto zaznaczyć, że wszyscy nasi zawodnicy wygrali pierwsze pojedynki.

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

Gratulujemy postawy.

Możesz również polubić…