Dawid Malicki i zespół UKS Talent Halowym Mistrzem Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie


                                                                                    
         Dużym sukcesem naszych zawodników zakończyły się 20 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie, które odbyły się dniach 26-28.02.2010 r. Nasi łucznicy przywieźli z Bydgoszczy dwa tytuły Halowych Mistrzów Polski w strzelaniu drużynowym i indywidualnym.

           Tytuł drużynowego Mistrza Polski i złoty medal wywalczył zespół UKS Talentu składzie : Dawid Malicki, Piotr Pajączek, Paweł Burchart i Paweł Marzec . Tym samym nasi zawodnicy  obronili tytuł Halowego Mistrza Polski z 2009 roku.  

          Drugi  złoty medal dla naszego klubu i tytuł Indywidualnego Mistrza Polski  zdobył Dawid Malicki czym sprawił nam wszystkim miłą niespodziankę.

         O krok od zdobycia medalu była nasza młodziczka Dominika Bielecka , która wraz z Dawidem Malickim strzelając w konkurencji mikstów zajęła bardzo wysokie  4 miejsce. Sukces tym bardziej cenny , że w zawodach wzięło udział 204 zawodników i zawodniczek.

Medaliści juniorzy młodsi;

1. Malicki Dawid      UKS Talent Wrocław

2. Olszewski Paweł  ŁLKS Karima Prząsław

3. Szyszko Wojciech KS Społem Łódz

juniorki młodsze

1. Garnik Kalina        MRKS Gdańsk

2. Pieczenia Kinga    KS Społem Łódz

3. Kłoda Katarzyna   KS Gros Zamość

Medaliści zespołowi juniorzy mł:

UKS Talent Wrocław

2.      RKS Marymont Warszawa

3.      KS Stella Kielce

Juniorki młodsze

1.      KS Stella Kielce

2.      KSŁ Mewa Kołobrzeg

3.      KS Społem Łódz

Medaliści łuki bloczkowe mężczyzn
1. Musiarz Jakub       OSŁ Strzelec Legnica

2. Borowski Sebastian   OSŁ Strzelec Legnica

3. Karas Szymon       Zbójnik Żywiec

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=47560

 

Możesz również polubić…