UDANY START NATALII PETKI I PATRYCJI ANDREJCZUK NA MISRTZOSTWACH POLSKI

            W dniach 13-15.04.18 r. w Mroczy odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW w podnoszeniu ciężarów. O medale przez 3 dni rywalizowało 155 zawodniczek i zawodników z 57 klubów z Polski. Klub nasz reprezentowany był przez Natalię PETKĘ i Patrycję ANDREJCZUK. Natalia startując w kat. wagowej do 58 kg zaliczyła w dwuboju 108 kg i zajęła bardzo dobre 5 miejsce. Szkoda, że w trzecim podejściu w podrzucie na ciężar 64 kg, cury było przeciwnego zdania niż sędziowie stolikowi, którzy podejście zaliczyli.  Patrycja w swoim drugim starcie a pierwszym na tak poważnej imprezie z wynikiem 115 sklasyfikowana została na miejscu 7.

Historię startu Natalii i Patrycji przedstawiamy w tabeli poniżej.

Dziękujemy zawodniczkom za udany start. Prawdopodobnie kolejny ważny  czeka nasze zawodniczki w dniach 29-30.09.2018 r. Jest to termin MISTRZOSTW POLSKI KOBIET, które odbędą się w pobliskich Kobierzycach.  Już teraz zapraszamy do kibicowania naszym paniom.

Możesz również polubić…