I RUNDA PUCHARU POLSKI OPEN W ŁUCZNICTWIE

Kolejny raz w tym miesiącu tj. 14-15.04.2018 r. Prudnik gości czołówkę polskich łuczników, którzy rywalizowali w  I RUNDZIE PUCHARU POLSKI OPEN w łucznictwie. Po czterech kwalifikacyjnych rundach  4×70 m w piątek i sobotę. W niedzielę pierwsze szesnastki w konkurencji kobiet i mężczyzn rozegrały pojedynki w systemie „każdy z każdym. W zawodach wystartowało 63 mężczyzn i 44 kobiety.  Z dziewiątki naszych reprezentantów do pierwszej szesnastki dostali się : Adrianna TRZEBIŃSKA, Paweł MARZEC i Kajetan KOTLARZ.  Paweł zajął 2  a Ada i Kajtek  miejsca 10.  Końcowe miejsca i wyniki wszystkich naszych zawodników przedstawiamy poniżej w tabelach.

Wyniki pojedynków  każdy z każdym Pawła MARCA, Kajetana KOTLARZA i Adrianny TRZEBIŃSKIEJ w tabelach poniżej :

II RUNDA PUCHARU POLSKI odbędzie się w Żywcu w dniach 05-06.05.18 r. Trzymamy kciuki

Możesz również polubić…