ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE W PIWNICZNEJ – ZDRÓJ

 
                                                                                           
         W dniach 27.01 – 09.02.2013 r. trwało zgrupowanie szkoleniowe w Piwnicznej – Zdrój. Poza zawodnikami z naszego klubu brali w nim udział reprezentanci klubów  Polwicy Wierzbna, Strzelca  Strzelin,  Śląska Wrocław oraz Górnika Polkowic.

 

          Mimo ostrej, zimowej pogody, między uczestnikami panowała ciepła atmosfera, która umilała czas oraz motywowała do intensywnych treningów. Ferie spędzone na obozie zgodnie z planem zaowocowały poprawieniem formy i pobiciem rekordów u wielu zawodników. Dziękujemy załodze Ośrodka za wspaniałe przyjęcie   i wykwintną kuchnie.

                                                                                      Monika Dzienis

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=76473

Możesz również polubić…