MONIKA DZIENIS I ZBIGNIEW KRZYŚKÓW WŚRÓD NAGRODZONYCH

            Uroczysta gala wręczenia sportowych nagród Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągnięcia sportowe na arenie międzynarodowej  odbyła się 25.04.18 r. Nagrodzono 132 sportowców i 60 trenerów z 24 sportów.  Suma nagród w 2018 r. wyniosła 1 062 130 zł  Wśród nagrodzonych znalazła się Monika DZIENIS, trzykrotna złota medalistka mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów i jej trener Zbigniew KRZYSKÓW.

Wyróżnionym sportowcom i trenerom w imieniu Prezydenta Wrocławia i sowim pogratulował  Jacek SUTRYK , dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia W imieniu mieszkańców Wrocławia wyróżnionym podziękowała Renata MAUER-RÓŻAŃSKA , przewodnicząca Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej Wrocławia oraz dwukrotna mistrzyni olimpijska w strzelectwie sportowym. Bartłomiej SKRZYŃSKI , rzecznik prezydenta Wrocławia ds. osób niepełnosprawnych podkreślił, że Wrocław jest miastem bez barier i i niepełnosprawni mogą liczyć na równe traktowanie.

Gratulujemy wyróżnionym i liczymy na większą reprezentacje Talentu na gali w 2018 roku.

Możesz również polubić…