UKS TALENT U PROGU ŚWIETNEGO SEZONU?


                                                                                                                                                                                                          

Kluczowy zawodnik Adrian PRZYBYLAK już „przebiera” nogami w oczekiwaniu na nowy sezon, w którym to liczy na zdobycie tytułu MISTRZA II ligi oraz upragnionego awansu do I ligi. W poprzednim sezonie UKS TALENT WROCŁAW uplasował się na wysokim 3 miejscu w II lidze. W tym roku wiele będzie zależało od postawy całego zespołu oraz utrzymania stabilnej formy przez cały sezon mówi Zbigniew KRZYSKÓW trener UKS TALENT WROCŁAW. Przewidywane miejsce na koniec sezonu 1-2.  

Czy z takim nastawieniem nasz zespół ma szanse na awans w tym sezonie?

                                                                             Trzymamy kciuki

Możesz również polubić…