MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE
                                                                                                                                                                

    W rozegranych 11.06.17 r. w Nowej Rudzie MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLASKA w kategorii dzieci i młodzików w łucznictwie wzięło udział 93 adeptów tego sportu. Mistrzami na 2017 rok z naszego klubu zostali : Alicja HUK w kategorii Orlika, Łucja WESOŁOWSKA w kategorii młodzika młodszego oraz Weronika GOCLON w kategorii młodzika. Oprócz wymienionych medale srebrne zdobyli : Ania DZIERKA w kategorii orlika i Wiktor MAZEPA w kategorii młodzika. Na najniższym stopniu podium stanęli : Kamil BOREK w kategorii apacz.

    Wyniki wszystkich naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                      
                            Gratulujemy


Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=101095

Możesz również polubić…