XXXVI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE

         W dniach 23-25.02.18 r. odbyły się w Wilkowicach XXXVI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w łucznictwie. Mistrzostwa zgromadziły na starcie 78 mężczyzn i 51 kobiet.  Klub nasz reprezentowało 5 mężczyzn i 3 kobiety. Miło jest nam poinformować, że zespół mężczyzn w składzie:

  • Bartłomiej BĄTKIEWICZ, ,
  • Kajetan KOTLARZ ,
  • Paweł MARZEC
  • Maciej NIEDŹWIEDŹ zdobył brązowy medal.

Zespół kobiet w składzie  Anna FUTYMA, Anna MARZEC i Adrianna TRZEBIŃSKĄA zajął miejsce 7.

W kategorii mikstów do 1/8 dostały się 3 nasze pary. Najwyżej bo na 6 miejscu sklasyfikowano mikst w składzie Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC. Anna MARZEC i Bartłomiej BĄTKIEWICZ zajął 14 a mikst Anna FUTYMA i Kajetan KOTLARZ musiał się zadowolić miejscem 16.

Indywidualnie Kajetan KOTLARZ zajął miejsce 8, Paweł MARZEC miejsce 9. Do szesnastki dostał się jeszcze Bartłomiej BĄTKIEWICZ. Wśród kobiet Adrianna TRZEBIŃSKA była 16, Anna MARZEC 20 a Anna FUTYMA 37.

Na uwagę zasługuje wynik 290 pkt.. uzyskany w kwalifikacjach przez Macieja NIEDŹWIEDZIA. Był to 2 wynik uzyskany w kwalifikacjach. Tylko słabsza  pierwsza runda nie pozwoliła Maćkowi powalczyć w eliminacjach.

Wyniki naszych zawodników prezentujemy w tabeli poniżej.

Gratulujemy

 

Możesz również polubić…