HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                                                                            
           
Z V HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW w łucznictwie, które odbyły się w dn. 20-22.03.15 r. w Pińczowie wracamy z dwoma medalami złotymi i dwoma brązowymi.

          Ich autorami byli. :

·         Antoni KOZŁOWSKI – złoty medalista w konkurencji indywidualnej w kategorii młodzika młodszego

·         Maciej FUTYMA, Maciej JĘDRZEJEWSKI, Grzegorz NYCZ, Bartłomiej BATKIEWICZ –złoci medaliści w Halowej Zespołowej Rundzie FITA w konkurencji młodzika ,

·         Barbara SAWICKA, Julia TESYNA, Joanna WAŁĘSA – brązowe medalistki w Halowej Zespołowej Rundzie FITA w kategorii młodziczek,

·         Joanna WAŁĘSA, Maciej FUTYMA – brązowi medaliści w konkurencji miksta w kategorii młodzika.

 

Na uwagę zasługuję 6 miejsce zespołu młodzików młodszych, który startował w składzie : Antoni KOZŁOWSKI, Wiktor MAZEPA, Filip WITASIK, Michał ZAKRZEWSKI , oraz 8 miejsce Barbary SAWICKIEJ i Macieja JĘDRZEJEWSKIEGO kategorii miksta w młodzikach.

Indywidualnie poza złotym medalem zdobytym przez Antoniego KOZŁOSKIEGOpozostałe nasze zawodniczki i zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem. Uzyskane wyniki przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                                                                               

Gratulujemy i życzymy udanych startów kolejnych Mistrzostwach Polski.

Możesz również polubić…