PUCHAR ROZTOCZA                                                                                                                                                         
Na zaproszenie zaprzyjaźnionej sekcji podnoszenia ciężarów z Zamościa, Agrosu,  czwórka naszych zawodniczek wystartowały w PUCHARZE ROZTOCZA. Stella LUBASIŃSKA w kategorii wagowej do 53 kg, Eliza CIOŁKOSZ w kat. do 58 kg i Karolina MICHAŁEK w kat. do 75 kg zajęły 3 miejsca. Monka DZIENIS wygrała w kategorię wagową do 63 kg i została najlepszą zawodniczką turnieju w punktacji sinclaira. Nasze zawodniczki mając na uwadze start w jutrzejszych MISTRZOSTWACH POLSKI KOBIET start zawodach potraktowały treningowo.


                                                                                                                                                         

Gratulkacje

 

Możesz również polubić…