II Runda II LIGI

Po kilkuletniej przerwie w ligowych startach o DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI w podnoszeniu ciężarów , nasz klub wraca do rozgrywek rozpoczynając starty w II lidze. Odbyły się już 2 Rundy DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI. Pierwsza runda odbyła się w Polkowicach gdzie startowali przede wszystkim ci, którzy zakwalifikowali się MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW plus powracająca do startów Patrycja ANDREJCZUK. Gospodarzem II rundy był Maks Tytan Oława. Zawody odbyły się w Wierzbnie ze względu na remont hali w Oławie. Po problemach z skompletowaniem składu uzyskaliśmy ( kontuzje, brak formy) uzyskaliśmy 1 577,54 pkt sinclaira , co pozwoliło awansować na 2 miejsce w II lidze.

Poniżej przedstawiamy historię startów naszych reprezentantów oraz tabelę II ligi po II rundach.

Do końca rozgrywek został start w III rundzie, która odbędzie się 25.05.2024 r. w Wierzbnie. Różnice między 3 zespołami walczącym o jedno miejsce dające awans do I ligi minimalne.

Wszystko rozstrzygnie się na pomoście