KOLEJNE REKORDY POLSKI KAROLINY MICHAŁEK


                                                                                                                                                           

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA MŁODZIKÓW, które odbyły się w 14.10.17 r. w Wierzbnie,  profesjonalnie zorganizowane przez tamtejszy klub LKS  Polwica Wierzbno zgromadziły na starcie najlepszych  młodzików z naszego województwa.

Klub nasz reprezentowany był przez trójkę zawodników. Karolina MICHAŁEK zwyciężyła w kat. wagowej do 75 kg i w punktacji sinclaira ustanawiając po drodze 4 rekordy Polski. Tomasz MUSZ i Aleksander DĄBROWSKI  wygrali swoje kategorie wagowe, pierwszy kategorię do 77 kg drugi do 85 kg. Ponad to Tomek zajął 2 miejsce w punktacji sinclaira. Jest to dobry prognostyk przed mającymi się odbyć w Siedlcach w dniach 26-29.10.17 r. MISTRZOSTWAMI POLSKI MŁODZIKÓW.

Poza konkursem wystąpiła ŁYKHOBYTSKA Oleksandra, która podrzuciła 81 kg w kategorii wagowej do 53 kg.  Oleksandra  od kilku lat przebywa w Polsce i stara się o nasze obywatelstwo by muc reprezentować nasze barwy.

W tabeli poniżej podajemy wyniki naszych zawodników

                                    Gratulujemy

Możesz również polubić…