DZIEWIĘĆ REKORDÓW POLSKI KAROLINY MICHAŁEK


                                                                                                                                                                            
Jak już wcześniej informowaliśmy w czasie DRUŻYNOWEGO PUCHARU POLSKI KOBIET w podnoszeniu ciężarów nasza zawodniczka ustanowiła 9 rekordów Polski. Ich autorką jest Karolina MICHAŁEK, która w kategorii wiekowej do 15 lat w wadze do 75 kg  uzyskiwała kolejno – w rwaniu – 57 kg (+ 5), 60 kg (+ 3), 63 kg (+ 3), w podrzucie – 65 kg (+5), 69 kg (+4), 72 kg (+3) oraz w dwuboju – 128 kg (+ 16), 132 (+ 4), 135 kg (+ 3) – razem 9 rekordów. Karolina startowała w II zespole Talentu i uzyskała po Stelli LUBASIŃSKIEJ drugi wynik w zespole. Jest to dobry prognostyk przed MISTRZOSTWAM POLSKI MŁODZIKÓW, które mają się odbyć w Siedlcach w dn. 27-29.10.17 r.

                        Gratulujemy i trzymamy kciuki

Możesz również polubić…