TALENT PIĄTY W DRUŻYNOWYM PUCHARZE POLSKI KOBIET


Po rozegranym w piątek INDYWIDUALNYM PUCHARZE POLSKI w sobotę  07.10.17 r. rywalizowano w PUCHARZE DRUŻYNOWUM. Gospodarzem obu imprez była Mazovia Ciechanów. W zawodach wystartowała rekordowa ilość zespołów bo aż 17. Trzy kluby wystawiły po dwie reprezentacje : LKS Polwica Wierzbno. CLKS Mazovia Ciechanów i nasz Klub.  O rezultacie i zajętym miejscu decydowała suma punktów sinclaira za uzyskany wynik w dwuboju  czterech zawodniczek. W składzie zespołu możliwy był udział 1 zawodniczki wypożyczonej z innego klubu z czego skrzętnie skorzystała większość drużyn.  Podobnie jak w roku ubiegłym wygrała Mazovia Ciechanów.

W tak licznym gronie bardzo dobrze zaprezentowały się nasz zawodniczki. Pierwszy zespół w składzie : Agnieszka BACZEWSKA, Eliza CIOŁKOSZ, Monika DZIENIS ( wynik zaliczony z piątku) i wypożyczona z Feniksa Siedlec Agnieszka ROK z wynikiem 887,8 pkt sklasyfikowany został na 5 miejscu. Drugi zespól w składzie Stella LUBASIŃSKA, Karolina MICHAŁEK, Daria NOWAK i  Natalia PETKA zajął 13 miejsce. Nasze zawodniczki ustanowiły wiele rekordów życiowych w tym 9 rekordów Polski. Ich autorką jest Karolina MICHAŁEK. O tym w oddzielnym artykule.

Rekordy życiowe ustanowiły : startująca poza konkursem
•    Kamila DZIEDZIULO – rwanie 47, podrzut 63 i dwubój 110 kg oraz
•    Agnieszka BACZEWSKA – rwanie 67 i dwubój 149 kg,
•    Stella LUBASIŃSKA – rwanie 54, podrzut 69 i dwubój 123 kg,
•    Natalia PETKA – rwanie 48, dwubój 108 kg,
•    Eliza CIOŁKOSZ – rwanie 60 i dwubój 134 kg,
•    Karolina MICHAŁEK – rwanie 63, podrzut 72 i dwubój 135 kg, które od 07.10.17 br. Są rekordami Polski

W tabeli poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodniczek. Kolorem żółtym zaznaczono rekordy życiowe a czerwonym rekordy Polski


Gratulujemy

Możesz również polubić…