MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

            Przez dwa dni tj. 26-27.07.14 r. 47 zawodniczek i 72 zawodników Z 28 klubów rywalizowało w Kielcach o medale 63 MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW w ŁUCZNICTWIE. W tym gronie znalazła się trójka  naszych reprezentantów w osobach : Anny HUK , Adrianny TRZEBBINSKA  i Michała GREC . Czwarty nasz junior Paweł MARZEC w tym samym czasie startował na MISTRZOSTWACH EURPOPY SENIORÓW w Armeńskim Echmiadzin.

Duży sukces odniosła TRZEBIŃSKA Adrianna, która została wicemistrzynią Polski, przegrywając w finale z zawodniczką Mewy Kołobrzeg MILASZKIEWICZ Kingą2 do 6. Na 50 m Ada okazała się najlepszą zawodniczka mistrzostw zdobywając złoty medal  z wynikiem 298 pkt. W mikście w parze z Michałem GRECEM zajęła 6 miejsce.

Michał GREC w WA 1440 zajął 10 miejsce a IORF 17. Anna HUK w WA 1440 była 14 i 17 w IORF.

W klasyfikacji klubowej Talent sklasyfikowany został na 6 miejscu z dorobkiem 30 pkt.

          W tabeli poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników.

 


                                                                                                                                                                           
                                                                                      Gratulujemy

Możesz również polubić…