TALENT WROCŁAW CZOŁOWYM KLUBEM W POLSCE

                                                                                                                                                                                

Talent Wrocław czołowym klubem w MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w ŁUCZNICTWIE. W zawodach  rozegranych w dniach 01-02.07.17 r.  w Żywcu udział wzięło 52 zawodniczki i 55 zawodników w tym nasza 6 osobowa reprezentacja. Nasi zawodnicy wystąpili w  4 z 5 finałów zdobywając, 1 medal złoty, 3 srebrne i 1 brązowy. Ada TRZEBIŃSKA zdobyła tytuł Mistrzyni Polski, Paweł MARZEC został wicemistrzem.  W konkurencjach drużynowych zespół mężczyzn w składzie: Michał GREC, Paweł MARZEC i Jakub PAJACZEK wywalczył srebrny medal podobnie jak mikst w składzie :  Ada TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC. Drugi nasz mikst w składzie : Anna HUK i Michał GREC sklasyfikowany został na 11 miejscu. Brązowy medal zdobyły nasze panie w strzelaniu zespołowym w składzie : Anna CHMIEL, Anna HUK i Adrianna TRZEBIŃSKA.

Na wielkie uznanie zasługuje postawa Michała GRECA, który po wielogodzinnej nocnej podróży, bez snu dołączył do kolegów z którymi zdobył srebrny medal w drużynie.


                                                                                                                                                                                  

W klasyfikacji klubowej mistrzostw  pierwotnie klub nasz zajął 1 miejsce. I zgodnie z tym dokonano ceremonii dekoracji . Z kilkudniowym opóźnieniem, po powtórnym przeliczeniu punktów zamieniliśmy się miejscami z Marymontem Warszawa. Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom z zaprzyjaźnionego klubu i  informujemy, że wymiana pucharów nastąpi w czasie OOM w Warszawie. 

                                                                                                                                                                                  

Gratulacje za wspaniały wynik !!!

Możesz również polubić…