Nasi sponsorzy

Dariusz Skuza i Andrzej Dąbrowski

         W środę 26.01.br. we wrocławskim Ratuszu Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz uhonorował firmy i osoby, które w minionym roku wspierały wrocławski sport. Wręczono 55 pamiątkowych pater dla Sponsorów Sportu Wrocławskiego 2010. Bardzo miło jest nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalazł się Andrzej Dąbrowski i Dariusz Skuza. Obaj rozpoczynali swoje sportowe kariery i byli wyróżniającymi się zawodnikami SKS „Burzy” Wrocław. Pierwszy w łucznictwie drugi w podnoszeniu ciężarów. Andrzej bo tak do niego zwracają się młodsi zawodnicy  jest nadal czynnym zawodnikiem Talentu i dobrym duchem zespołu, który w ekstraklasie zajął bardzo wysokie 5 miejsce. Jak widać łucznictwo jest sportem , nie wypominając Andrzejowi lat , który można uprawiać bardzo długo.  Dariusz Skuza to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski , ojciec Kasi i Oli. Obie poszły w ślady taty. Kasia reprezentowała Burzę z medalowym „skutkiem” ma Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów. Ola jest czołową tenisistką w swojej grupie wiekowej w Polsce i dodatkowo „bawi” się ciężarami w naszym klubie.

         My również składamy podziękowanie za okazaną pomoc.

 

                                                                             Dziękujemy

Możesz również polubić…