TALENT WROCŁAW NAJLEPSZYM KLUBEM W POLSCE

                                                                                                                                                                                     

    Gród Hetmana zdobyty. Na rozegranych w dn. 09-11.06.17 r.  w Zamościu MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w podnoszeniu ciężarów nasze zawodniczki i zawodnicy obronili zdobytą w ubiegłym roku pozycję lidera w tej kategorii wiekowej w kraju.

    Mimo ogromnych problemów z dotarciem do Zamościa. Awarią na trasie dwóch samochodów i  przybyciem na miejsce o godzinie 4 rano w sobotę. Nie odbiło się to na postawie naszych zawodników.

    Wspaniale zaprezentowały się nasze dziewczęta. Monika DZIENIS wygrała już po raz drugi z rzędu  kategorię do 63 kg i sklasyfikowana została  na 2 miejscu w punktacji open mistrzostw. Agnieszka BACZEWSKA zajęła 2 miejsce w kat. do 53 kg i 6 w punktacji open. Hanna GRONOWSKA i Daria NOWAK stanęły na najniższym stopniu podium. Hania  do 48 kg, Daria do 58 kg. Wśród mężczyzn najwyższe miejsce zajął Adrian PRZYBYLAK, który został sklasyfikowany na 4 miejscu w kat. do 77 kg. W tej samej kategorii Karol ZAJĄC zajął 7 miejsce. Pozostał trójka naszych reprezentantów to debiutanci. Michał DWORNIKOWSKI w kat. do 85 kg i Mateusz SZYMANIAK do 94 kg zajęli 9 miejsca.  Ósme miejsce Marcela HOROSZKIEWICZA w kat. do 105 kg przypieczętowało nasz końcowy sukces.


                                                                                                                                                                                 

Ogółem zdobyliśmy 109 pkt. co jest wynikiem o 5 pkt. lepszym  niż w 2016 roku.

Dziękujemy

Możesz również polubić…