ZŁOTA PASSA TRWA.


                                                                                                                                                                                                                   
           
Po złotym piątku na MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW, gdzie Ada TRZEBIŃSKA wraz z Kajetanem KOTLARZEMokazał się najlepszą parą w Polsce. Sobota też okazała się szczęśliwa dla naszego klubu.

          NIEPOKONANY od lat na MISTRZOSTWACH POLSKI zespół w składzie : Michał GREC, Paweł MARZEC, Piotr PAJĄCZEK zdobył w Milówce , HALOWE MISTRZOSTWO POLSKI MŁODZIEZOWCÓW. Nasi zawodnicy to wielokrotni Mistrzowie Polski w konkurencji zespołowej. Od kategorii juniora młodszego nigdy nie wracali z Mistrzostw Polski bez złotego medalu.

          W finale nasi zawodnicy pokonali KS „Stellę” Kielce 5 do 3.

          Szkoda, że z zespołem rozstał Dawid MALICKI jeden z najlepszych zawodników w historii naszego klubu.

                                      Gratulujemy i życzymy powtórki na otwartych torach

Możesz również polubić…