SZCZĘŚLIWA „TRZYNASTKA” W ŚCINAWCE ŚREDNIEJ – MŁODZIK                                                                                                                                                                                                      
HALOWE  MISTRZOSTWA  DOLNEGO  ŚLĄSKA  DZIECI  I  MŁODZIKÓW     w ŁUCZNICTWIE, które odbyły się 27.02.2016 r w Ścinawce średniej zgromadziły na starcie 119 dziewcząt i chłopców z 10 klubów w tym 25 z naszego klubu. Ze Ścinawki, która okazała się bardzo szczęśliwa dla naszych reprezentantów przywozimy 13 medali w tym 5 złotych, 2 srebrne i 6 brązowych.   

Halowymi Mistrzami Dolnego Śląska w kategorii wiekowej Młodzika Młodszego zostali :
• WARDĘGA Weronika,
• MAZEPA Wiktor.

Najlepszym Młodzikiem Starszym został KOZŁOWSKI Antoni.

Srebrne medale wywalczyli :  młodzik młodszy DOSTAL Jakub, który przegrał w finale z MAZEPĄ Wiktorem.

Na najniższym stopniu podium stanęli  WESOŁOWSKA Łucja i WITASIK Filip w kategorii młodzika młodszego oraz NADOLNA Julia, ZAKRZEWSKI Michał, GRABOWSKI Jędrzej w kategorii młodzika starszego.  Wyniki i miejsca pozostałych naszych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                                                    
                    Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96254

Możesz również polubić…