HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                     
UKS „Victoria” Ścinawka Średnia była gospodarzem Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w łucznictwie olimpijskim. Zawody odbyły się 23.02.13 r w pięknej hali sportowej w Ścinawce Średniej. W Mistrzostwach wzięła udział rekordowa liczba zawodniczek i zawodników z 7 klubów. O medale w czerech kategoriach wiekowych walczyło 93 dziewcząt i chłopców z tego 26 z naszego klubu.

Nasze zawodniczki i zawodnicy nie zawiedli z 24 medali do zdobycia nasi zawodnicy przywieźli 9.
Najcenniejsze, bo złote stały się udziałem Marty SMOLAK w kategorii młodzika młodszego i Weroniki MIKULSKIEJ, która pokonała koleżankę klubową Anie FUTYME różnicą 1 pkt. w kategorii młodzika.
Medale srebrne zdobyli wspomniana już Anna FUTYMA, Patryk ZADKA w kategorii młodzika, Antoni KOZŁOWSKI w kategorii Orlika, Łucja WESOŁOWSKA i Jędrzej KOTLARZ w kategorii Apacza, Bartek BATKIEWICZ w kategorii młodzika młodszego

Medal brązowy wywalczyła Weronika WARDEGA w kategorii Apacz.

Bardzo dobrze zaprezentował się Emilian JABŁOŃSKI w kategorii Apacz, gdzie zajął 4 miejsce. Cieszy powrót po przerwie w treningach Malwiny SNOWARSKIEJ i wysokie 4 miejsce w kategorii młodzika młodszego.

Poniżej przedstawiamy wyniki pierwszej trójki i miejsca naszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Gratulujemy


                                                                                                                                                          
Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=76883

Możesz również polubić…