ZŁOTA CIUPAGA DLA TALENTU

Paweł MARZEC zajął 1 m w XXIX MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU O ZŁOTĄ CIUPAGĘ GÓRALSKĄ Zawody odbyły się w Żywcu w dn.13-14.08.2016 r.

W finale Paweł pokonał Sławomira NAPŁOSZKA z Marymontu Warszawa 7:3. Medal brązowy Paweł  zdobył w mikście z zawodniczką Łucznika Żywiec MYSZOR Wioletą.     Z 4 osobowej ekipy Talentu, 3 miejsce w kategorii młodzika 3 miejsce zajął nasz najmłodszy zawodnik Antoni KOZŁOWSKI. Maciej NIEDŹWIEDŹ i Maciej JĘDRZEJEWSKI sklasyfikowani zostali na 11 miejscach.

Gratulacje dla naszych łuczników, którzy bardzo dzielnie walczyli na tych wyczerpujących w czasie zawodach łuczniczych !!