Piotr Burchart i brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w strzelaniu na 30 m

 

       

Sukcesem zawodników UKS Talent zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów
i Młodzieżowców w łucznictwie , które odbyły się w dniach 22-25.07.2010 w Zgierzu.
Piotr Burchart zdobył brązowy medal w strzelaniu na 30 m z wynikiem 346 punktów.
Jest to nowy rekord Klubu. W klasyfikacji generalnej uplasował się na 5 miejscu.
UKS Talent reprezentowało 6 zawodników : juniorzy Burchart Piotrt, Łukojko Aleksandra, Okoń Weronika. W młodzieżowcach udział wzięli; Banaszewska- Dudek Maja, Gołębiewski Piotr i Rabórski Michał. Najlepszą zawodniczką Talentu w klasyfikacji młodzieżowej była Maja Banaszewska Dudek, która zajęła 16 miejsce a w strzelaniu mikstowym z Piotrem Gołębiewskim uplasowali się na 8 miejscu. Łącznie UKS Talent zdobył w MPJ 9,34 puktów, a w MMP zawodnicy zdobyli 26,66 pkt.
UKS Talent wygrał współzawodnictwo dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku gromadząc 90,76 punktów. Do tego wyniku doliczone zostaną jeszcze punkty Dawida Malickiego, który w terminie OOM brał udział w Mistrzostwach Europu Juniorów zdobywając brązowy medal w strzelaniu zespołowym.
Jest to największy dorobek zawodników UKS Talent w 6 letniej historii Klubu .

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=52243

Możesz również polubić…