SREBRNY BARTŁOMIEJ BĄTKIEWICZ                                                                                                                                                                                      

XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY , która połączona była z MISTRZOSTWAMI POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH w łucznictwie przejdzie do historii z dwóch powodów. W zwodach, które odbyły się w dniach 29-31.07.16 r w Dobrczu wzięła udział rekordowa ilość zawodniczek i zawodników bo 172. Drugi powód to rekordowa ilość medali zdobytych przez naszego zawodnika na jednej imprezie. Tym rekordzistą jest Bartek BĄTKIEWICZ, który zdobył 7 medali srebrnych i 1 brązowy.  Mikście wspólnie z Martą  SMOLAK zajął 3 miejsce. Do pełni szczęścia brakowało medalu w rywalizacji zespołowej i złota. Bartek co prawda zgromadził najwięcej punktów w IORFITA  bo 1294 pkt. i zajął pierwsze miejsce, ale za tą konkurencję nie przyznawano medali.

Reprezentacja nasza liczyła 5 zawodniczek i 5 zawodników.  Oprócz Bartka medal brązowy zdobyła wcześniej wspomniana Marta SMOLAK w parze z Bartkiem w mikście.  Indywidualnie nasze zawodniczki i zawodnicy zostali sklasyfikowani  miejscach, które przedstawiamy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                                                         

W rywalizacji drużynowej oba nasze  zespoły  zajęły 9 miejsca. Zespół kobiecy wystąpił w składzie : Kamila KAPUŚNIAK, Barbara SAWICKA , Julia TESYNA i Joanna WAŁĘSA,  męski : Bartłomiej BĄTKIEWICZ, Maciej JĘDRZEJEWSKI , Grzegorz NYCZ i Adam SKWIERTNIAŃSKI .

Indywidualnie najwięcej punktów dla naszego klubu zdobył Bartek BĄTKIEWICZ i Marta SMOLAK

                                                                                                                                                                                            

W punktacji klubowej z ilością 23 punktów, UKS Talent sklasyfikowany został na 5 miejscu w kraju.

                                                                                                                                                                                      

Gratulujemy

Możesz również polubić…