OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ŁUCZNICZY O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH


                                                                                                                                                                                                  

W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU ŁUCZNICZYM O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH,który odbył się  22.05.16 r. w Ścinawce Średniej w  kategoriach dzieci wystartowało 51 dziewczynek i chłopców. W tym gronie bardzo dobrze wypadła się nasza 6 reprezentantów. Rywalizację wśród Orlików wygrał niezawodny Jędrzej KOTLARZ. Jacek ZABOJSZCZ zajął 11 miejsce.    W gronie  „apaczek” najwyżej , bo na 4 miejscu sklasyfikowana została Wiktoria DZIELENDZIAK. Jej koleżanki Milena KRZEMIEŃ i Nela KULESZA zajęły 7 i 8 a najmłodsza w tym gronie Kaja WESOŁOWSKA 13 miejsce.  Wyniki naszych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                                                               

Gratulujemy. Okazja do rewanżu już niebawem 04.06.br. we Wrocławiu na torach Talentu odbędzie się 9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w ŁUCZNICTWIE.

                                    Zapraszamy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96807

Możesz również polubić…