GALA SPORTU MŁODZIEŻOWEGO

         Legnica była gospodarzem tegorocznej Gali Sportu Młodzieżowego. Spotkanie odbyło się w 20.03.br. w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej. Podczas spotkania uhonorowano 75 kluby, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki w 2009 roku.

 

         Na nagrody dla klubów Urząd Marszałka Województwa Dolnośląskiego przeznaczył w tym roku kwotę 600 tys. zł. W gronie wyróżnionych klubów znalazł się nasz UKS „Talent”, który za osiągnięte wyniki otrzymał kwotę 11 tys. zł. Należy nadmienić, że w 2009 roku w systemie współzawodnictwa zdobyliśmy 190,84 pkt. i zostaliśmy sklasyfikowani we Wrocławiu na 8 ,województwie na 12 a w kraju na 132 miejscu na 3059 sklasyfikowane kluby w Polsce. Na ten sukces złożył się wysiłek 58 zawodniczek i zawodników, którzy brali udział we współzawodnictwie.

                                                         Dziękujemy i gratulujemy                         

 

Możesz również polubić…