MONIKA DZIENIS PO CZWARTEJ „SETCE”

W sobotę 2 kwietnia w siłowni MLKS „Lechii” w Sędziszowie Młp. rozegrano Turniej o PUCHAR STAROSTY POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO w podnoszeniu ciężarów. Z zawodach udział wzięło 15 zawodniczek i 11 zawodników z 5 klubów. O zajętym miejscu decydował wynik wg punktacji sinclaira plus premia, której wysokość zależało od wieku zawodnika (młodzik – 30 pkt, junior młodszy 10 pkt. junior 10 pkt.). Rywalizację wśród kobiet wygrała  DZIENIS Monika, która jako PIERWSZA zawodniczka  „Talentu” uzyskała w podrzucie 100 kg. Była to po martwym ciągu, przysiadzie z tyłu i dwuboju czwarta „setka”  jaką ma już na swoim koncie Monika. Teraz kolej na 100 kg w rwaniu, czego naszej zawodniczce szczerze życzymy.. O szczegółach turnieju i udziale naszych zawodniczek i zawodników piszemy w oddzielnym artykule.

                              Gratulujemy

Możesz również polubić…