TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO

Jak już informowaliśmy wśród kobiet triumfowała  DZIENIS Monika. Pozostałe nasze zawodniczki BACZEWSKA Agnieszka, NOWAK Daria, LUBASIŃSKA Stella, KOSTRZEWA Patrycja, LUBASIŃSKA Żaklina i GRONOWSKA Hanna zajęły kolejno 5, 6. 7, 8, 11, 12 i 13 miejsce. Wyniki podajemy w tabeli poniżej. Wśród mężczyzn PRZYBYLAK Adrian zajął 2 miejsce ustępując jedynie reprezentantowi gospodarzy Dariuszowi JANUŚ. Drugi nasz zawodnik WOJCIECHOWSKI Mateusz bijąc rekord życiowy w rwaniu wynikiem 126 kg sklasyfikowany został na 4 miejscu.


                                                                                                                                                                                                                          

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie  Turnieju oraz ciepłe przyjęcie pani Kasi BŁACHOWICZ i jej ojcu Prezesowi Podkarpackiej Federacji Sportu panu Mateuszowi BŁACHOWICZOWI. 

Dziękujemy również za gościnę. Miłą i  w pełni profesjonalną obsługę w czasie naszego pobytu w Sielcu załodze  hotelu PLATAN. Smaczne, wyszukane i pięknie podane posiłki. Jesteśmy u państwa już kolejny raz i zawsze nas czymś pozytywnie zaskoczycie. Na pewno tutaj wrócimy.

Możesz również polubić…