PIERWSZY KROK W SWIEBODZICACH

Start dla 4 dziewczynek i 3 chłopców reprezentujących nasz klub w OGÓLNOPOLSKIM MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU w Świebodzicach był debiutem w zawodach łuczniczych. Debiut bardzo udany. Wśród dziewcząt wygrała Nila CIESIELSKA przed Weroniką GOCLON. Dzielnie startowały najmłodsze uczestniczki zawodów Wiktoria DZIELENDZIAK i Nela KULESZA zajmując 7 i 13 miejsce w stawce 15 zawodniczek. Wśród chłopców Szymon LASOTA zajął 2, Janusz RULIŃSKI 4 a Max DOBKIEWICZ 6 miejsce.

 

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                                                                   

          Gratulujemy naszym debiutantom i życzymy dalszych sukcesów.

Możesz również polubić…