ŁUCZNICZY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W JELENIEJ GÓRZE                                                                                                                                                                                                                           
Dwa tygodnie po turnieju w Świebodzicach tj. 13.12.15 r. odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w Jeleniej Górze. Razem z Mikołajem w turnieju wzięło udział 100 zawodniczek i zawodników. Na turniej przyjechały tylko „grzeczne” dzieci bo Mikołaj Prezes Edward ABUCEWICZ zapewnił dla wszystkich uczestników paczki.          

 

          W tabelach poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników.

                                                                                                                                                                                                                            

                                                                     Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=95855

Możesz również polubić…