MISTZOSTWA POLSKI KOBIET W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW


                                                                                                                                                                              

          Minioną sobotę 24.10.15 r. w Makowie Mazowieckim odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW. Zgromadziły one na starcie 54 zawodniczki z 28 klubów. Nasz klub bardzo udanie reprezentowały Daria NOWAK i Monika DZIENIS.  Daria zajęła 5 miejsce w kategorii do 58 kg a Monika 4 w kategorii wagowej do 63 kg. Monika otarła się o brązowy medal w rwaniu, który przegrała 1 kg.

          W punktacji wojewódzkie Dolny Śląsk sklasyfikowany został na 2 miejscu ze 167 pkt. W klubowej UKS Talent Wrocław z 32 pkt. sklasyfikowany został na 11 miejscu. Szkoda, że w mistrzostwach nie mogły wziąć udziału Agnieszka BACZEWSKA, Karolina SZAWAN, siostry LUBASIŃSKIE wtedy pozycja naszego klubu byłaby wyższa.


                                                                                                                                                         

          W tabeli poniżej przedstawiamy kompletne wyniki zawodniczek z naszego województwa.


                                                                                                                                                        

          Za dwa tygodnie tj. 06-08.11.15 r. start w MISTRZOSTWACH POLSKI ZRZESZENIA LZS  do 20 i 23 lat w Kurzętniku w których nasz klub weźmie udział. Tu również liczymy na udany start.

                                                             Gratulujemy wszystkim zawodniczkom

Możesz również polubić…