WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI

W fatalnych warunkach atmosferycznych rozegrano w niedzielę 06.09.15 r w Jeleniej Górze turniej łuczniczy dla dzieci i młodzików pod nazwą WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI. W zawodach wzięło udział 75 zawodniczek i zawodników z 7 klubów w tym 18 z naszego klubu.

Ze względu na wcześniej wspomniane warunki rozegrano tylko po 6 serii na każdą odległość a Orlicy rywalizowali na 15 i 10 m. Mimo złej pogody uzyskano kilka interesujących wyników. Alicja HUKwygrała kategorię Apacz z wynikiem 331 pkt. W tej samej kategorii Kaja WESOŁOWSKA zajęła 7 miejsce. Nie zawiodła Weronika WARDĘGA zajmując 2 miejsce w kategorii Orlika .Joanna Wałęsawygrał w kategorii młodzika starszego. Wśród chłopców w tej kategorii wiekowej 5 pierwszych miejsc zajęli nasi zawodnicy. Wygrał Grzegorz NYCZprzed Maciejem FUTYMĄ i Antonim KOZŁOWSKIM. Antek jest jeszcze młodzikiem młodszym. Na uwagę zasługują również wyniki uzyskane przez młodzików młodszych Jędrzeja GRABOWSKIEGO i Wiktora Mazepę. Jędrzej był 2 a Wiktor 3.

W tabeli podajemy wyniki wszystkich naszych zawodników.


                                                                                                                                                                                                                       

Kolejne zawody MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKAdla tej grupy wiekowej już 13.09. br. W Strzelinie. Życzymy powodzenia

Możesz również polubić…