1% PODATKU DLA UKS TALENT WROCŁAW


                                                                                                                                                                                         

LICZYMY NA TWOJE WSPARCIE
1% PODATKU  DLA  UKS TALENT WROCŁAW

W tym roku po raz piąty  istnieje możliwość przekazania 1% podatku na rzecz UKS „Talent” Wrocław. Dlatego  zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych sympatyków, byłych zawodników  Burzy i Talentu,  do rodziców,  którzy są najlepszymi sponsorami  o przekazanie na rzecz naszego Klubu 1% podatku. JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ?
Wystarczy  wpisać w zeznaniu podatkowym  

W RUBRYCE „NUMER KRS”   0000270261 

W CELU SZCZEGÓŁOWY : UKS TALENT WROCŁAW 837


                                                                                                                                                                                         

Darmowy program do rozliczenia zeznania podatkowego za 2016 rok – PIT znajduje się  na stronie  www.mlodzi-mlodym.pl

IDEA FAIR PLAY

IDEA FAIR PLAY to kolejna możliwość wsparcia naszego klubu.                                                               

System ten gwarantuje szybkie i łatwe wsparcie finansowe UKS Talent.

Dzięki IDEI FAIR PLAY możesz planować swoją przyszłość. Nie musisz wychodzić z domu.  Płacąc swoje dotychczasowe rachunki, wybierając produkty z oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych i opłacając je za pośrednictwem IDEA FAIR PLAY część kwoty przekazujesz  w formie darowizny na nasz klub.

Ciebie to nic nie KOSZTUJE.  IDEA FAIR PLAY gwarantuje Ci taką SAMĄ lub LEPSZĄ ofertę od tej, którą obecnie posiadasz.  Zobacz jak to działa.

Adres strony internetowej www.ideafairplay.pl

Jeżeli chcesz nas wspomóc bezpośrednio wpłacając środki na nasze konto poniżej podajemy  Bank PKO BP nr  konta 56 1020 5242 0000 2102 0140 7071

CO ROBIMY
Uczniowski Klub Sportowy Talent przy Zespole Szkół nr 3 we Wrocławiu powstał w 2005 roku na „gruzach”   Spółdzielczego Klubu Sportowego  „Burza” Wrocław.   Prowadzimy  szkolenie  w łucznictwie     i podnoszeniu ciężarów we wszystkich kategoriach wiekowych  : od dziecka do mastersa.  Zapewniamy młodzieży kontynuowanie pasji i rozwój  talentu w  tych sportach.  Kształtujemy u naszych członków pozytywne cechy charakteru. Promujemy zdrowy styl życia.  Od 12 lat bierzemy udział we Współzawodnictwie  Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, zajmując  w nim czołowe miejsce w kraju. Nasi zawodnicy zdobywają medale na Mistrzostwach Świata , Europy i Polski. Mamy nadzieję, że na IGRZYSKA OLIMPIJSKIE   w TOKIO zakwalifikuje się nasz reprezentant. Do RiO naszemu łucznikowi Pawłowi MARCOWI  zabrakło niewiele.

Jeśli tak jak my kochasz sport i nie jest  Ci obojętny los młodych talentów, a zapewne wiesz o tym, że wielcy sportowcy nie biorą się znikąd.  Na sukces składa się wiele elementów, ale najistotniejszymi z nich są wrodzone predyspozycje, ciężka praca, fachowa opieka trenerska, sprzęt  … finanse.

Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim życzliwym nam osobom za dotychczasowe i przyszłe wsparcie finansowe.  Wierzymy, że nie zawiedliśmy okazanego nam zaufania i podobnie jak w 2016 roku , tak 2017 roku będziemy mogli realizować dzięki Państwa pomocy nasze cele statutowe.

WSPARCIE UKS TALENT TO STRZAŁ W „10

Liczymy na Ciebie.

                            Wdzięczne
 zawodniczki zawodnicy i szkoleniowcy UKS Talent Wrocław

Możesz również polubić…