ZEMSTA JEST SŁODKA


                                                                                                                                                                                                                  
            Paweł MARZEC
zwycięzcą I GRAND PRIX SENIORÓW.

Trzy dni trwały zmagania najlepszych łuczników kraju. Turniej rozegrano w dn. 06-08.03.15 r. w Prudniku. Klasa dla siebie był nasz zawodnik. Paweł w kwalifikacjach,  w IOR FITA „wystrzelał”  bardzo dobry wynik 1305 pkt co w połączeniu z 4x 70 m dało w sumie 2 586 pkt i  3 miejsce.


                                                                                                                                                                                                                    

Ośmiu najlepszych zawodników po kwalifikacjach rywalizowało systemem „każdy z każdym”. Paweł na 7 pojedynków wygrał pięć i został najlepszym zawodnikiem turnieju.

                                                                  Gratulujemy

Możesz również polubić…