TALENT WROCŁAW W I LIDZE

Ubiegłoroczne rozgrywki o  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI w PODNOSZENIU CIĘŻARÓW, klub nasz zakończył na 3 miejscu w II lidze. Miejscu,  które nie było premiowane awansem do pierwszej ligi. Jednak w  wyniku reorganizacji tych rozgrywek w br. będziemy rywalizować w grupie B I ligi z takimi zespołami jak :
  • GKS Andaluzja Piekary Śl.
  • LKS Polwica Wierzbno,
  • WKS Śląsk Wrocław
Rozgrywki I ligi przeprowadzone będą w 3 grupach na zasadzie każdy z każdym. Zwycięscy z 3 grup  powalczą w finale o 2 miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy. W trójmeczu ostatnich zespołów I ligi  dwa ostatnie spadają  do II  ligi.

 

Do zespołu Talentu kandydują : Grzegorz DZIEDZIC, Michał HACZKO, Adrian PRZYBYLAK, Rafał SŁAWECKI, Mateusz WOJCIECHOWSKI i Karol ZAJĄC.

 

                                     Powodzenia

 

Możesz również polubić…