OTWARCIE SEZONU ŁUCZNICZEGO NA TORACH UKS „TALENT”

 

W niedzielę 30.04.11 przy słonecznej pogodzie na torach UKS „Talent” rozegrano pierwsze w tym roku zawody. W zawodach otwierających sezon łuczniczy wzięło udział 47 zawodniczek i zawodników z 8 klubów dolnośląskich. Frekwencja byłaby wyższa gdyby wystartowali kadrowicze ( Jacek Proć, Dawid Malicki, Adrianna Żurańska, Grzegorz Jaślar), którzy przebywali na zgrupowaniu przygotowując się do Pucharu Świata i Pucharu Europy Juniorów. Pod nieobecność naszych eksportowych zawodników nieoczekiwanie w kategorii Open wygrał Piotr Mozoła z AZS Politechnika Wrocławska.
Tuż za Piotrem Mozołą aż 4 zawodników z UKS Talent Wrocław zajęło miejsca 2-5.
W kategorii kobiet wygrała zawodniczka z Piasta Nowa Ruda przed zawodniczką z Talentu Wrocław Mają Banaszewską Dudek.W kategorii juniorów młodszych wygrał Paweł Marzec z Talentu pokonując w finale zawodnika Strzelca Legnicy Wojciecha Luberę 6:0. W kategorii juniorek młodszych najlepszą okazała się zawodniczka z Legnickiego Pola Anna Huk, która wygrała walkę finałową z zawodniczką Talentu Wrocław Adrianną Trzebińską 7:3.
W kategorii łuków bloczkowych zwyciężył Waldemar Worońko z Dolnoślązaka Wrocław wygrywają z zawodnikiem Strzelca Legnicy Jerzym Dzikowskim. Jedna kobieta, która zgłosiła się do zawodów w konkurencji łuków bloczkowych Małgorzata Szałańska ze Strzelca Legnicy była sklasyfikowana w konkurencji mężczyzn na 4 miejscu przegrywając walkę o 3 miejsce z zawodnikiem klubowym Bartoszem Gorczycą.

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=58896

Możesz również polubić…