PRZYSZŁOŚĆ TALENTU                                                                                                                                                                                                                         
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI
w łucznictwie, rozegrano 7 lutego 15 r. w Ścinawce Śr. Na starcie stanęło 20 chłopców i 24 dziewczynki. Pewnie przyszłe zawodniczki lalki zostawiły chłopcom i zaczęły strzelać z łuku..

Najmłodszej kategorii wiekowej – APACZ, 1 miejsce zajęła Alicja HUK na 3 sklasyfikowana została Anna DZIERKA a 6 miejsce zajęła najmłodsza uczestniczka mistrzostw siedmioletnia Kaja WESOŁOWSKA W tej kategorii wśród chłopców  nasz klub nie był reprezentowany.

            W kategorii ORLIK, Jędrzej KOTLARZ nie dał szans rywalom wygrywając różnica 22 pkt. ze starszymi kolegami. O pechu może mówić „etatowy” medalista Jacek ZABOJSZCZA zajmując dopiero 8 miejsce. Jacka wyprzedził jeszcze kolega klubowy Patryk BALICKI, który zajął 6 miejsce.

         W tej samej kategorii wśród dziewcząt wygrała koleżanka klubowa Jędrka Weronika WARDĘGA. Chora Łucja WESOŁOWSKA sklasyfikowana została na 4 a Karolina JASTRZĘBSKA na którą bardzo liczymy była 12.

         Szkoda, że w zawodach nie mogły wziąć udziału siostry Martyna i Amelia KWAŚNY, które na treningach spisywały się rewelacyjnie.

         Wyniki pierwszej trójki i wszystkich naszych zawodników przedstawiamy w poniższych tabelach.


                                                                                                                                                                                                          
                                                                           Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=94861

Możesz również polubić…