HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE
                                                                                                                                                                                                                   

            Równolegle z rywalizacja w kategorii dzieci rozegrano w Ścinawce Śr. HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA MŁODZIKÓW w łucznictwie. Tutaj liczebna przewagę mieli chłopcy, których wystartowało 39 zaś dziewcząt 26.

MŁODZIK MŁODSZY

          Klasą dla siebie był Antoni KOZŁOWSKI , który z  bardzo dobry wynik wygrywał swoją kategorię wiekową. Również wynik drugiego Michała ZAKRZEWSKIEGO zasługuje na uwagę.

          Dużo pracy przed Filipem WITASIKIEM, który w mistrzostwach zajął 11 miejsce ale jako 3 najlepszy zawodnik z Talentu ma szansę dołączyć do wspomnianej dwójki, tworząc zespół na MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW.

Wśród dziewcząt Oliwia GĄNSIOREK zajęła 8 a Zuzanna SZPONAR 10 miejse.

MŁODZIK STARSZY

          Zdecydowana dominacja naszych zawodników.

Wśród chłopców 4 pierwsze miejsca zajęli nasi zawodnicy. Zwyciężył Maciej FUTYMA przed Maciejem JĘDRZEJEWSKIM i Grzegorzem NYCZEM. Czwarty to Bartek BĄTKIEWICZ.

          Po pierwszej serii Joanna WAŁĘSA, przewodziłastawce młodziczek, by ostatecznie zająć 2 miejsce. Trzecia była Barbara SAWICKA.  Obie wraz z sklasyfikowaną na 6 miejscu  Julią TESYMĄ tworzą zespół.

          Wszystkie wyniki uzyskane przez naszych młodzików przedstawiamy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                                                                                 

          Wspomniane MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW rozegrane zostaną w Pińczowie w dn. 21-22.03.15 r.

Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=94709

Możesz również polubić…