XXXVI TURNIEJ BARBÓRKOWY W PODRZUCIE

 XXXVI Turniej Barbórkowy , który odbył się w Polkowicach 04.12.14 r. zgromadził na pomoście  16 kobiet i 23 mężczyzn z 7 dolnośląskich klubów. Zawody rozegrano  w podrzucie w formule  OPEN tzn. bez podziału na kategorie wiekowe. Tak więc na pomoście rywalizowali młodzicy z seniorami  O kolejności zajętych miejsc decydował jedynie wynik uzyskany według punktacji sinclaira.

Mimo takiego regulaminu bardzo dobrze zaprezentowała się  szóstka naszych  zawodniczek i czwórka zawodników. Wśród dziewcząt 4 miejsce zajęła Monika DZIENIS, której zabrakło zaledwie 1,5 pkt. do podium. Na miejscu 5 znalazła się Daria NOWAK, przed  Agnieszką BACZEWSKĄ, która zajęła 6 miejsce.  Na miejscach 8 i 9 sklasyfikowano   Patrycji KOSTRZEWĘ i Karoliny SZAWAN. Patrycja KRZEMINSKA zaliczając wszystkie trzy podejścia uplasowała się na 14 miejscu.

Z czwórki naszych zawodników najwyżej sklasyfikowany został Michał HACZKO zajmując 8 miejsce. Adrian PRZYBYLAK był 10, 11 Mateusz WOJCIECHOWSKI. Na 13 miejscu uplasował się Karol ZAJAC.

Warto podkreślić, że rezultaty jakie uzyskali: Karolina SZAWAN (63 kg), Agnieszka BACZEWSKA (68 kg), Monika DZIENIS (86 kg), Patrycja KRZEMIŃSKA (50 kg) oraz Mateusz WOJCIECHOWSKI (160 kg) są rekordami życiowymi tych zawodników !!!

Poniżej w tabeli przedstawiamy rezultatu uzyskane przez naszych reprezentantów.


                                                                                                                                                                                                                         

Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=94327

Możesz również polubić…