MIKOŁAJ W JELENIEJ GÓRZE

                                                                                                                                                             

                        Jelenia Góra pozazdrościła Legnicy i w dwa tygodnie po turnieju w Legnicy 13.12.14 r. zaprosiła Świętego Mikołaja na Turniej zorganizowany przez MKS Bobry.

          Turniej zgromadził na starcie 84 zawodniczki i zawodników. W tym gronie wystartowało 13 reprezentantów naszego klubu. Na uwagę zasługują wyniki uzyskane przez dwójkę ORLIKOW : Jędrzeja KOTLARZA i Jacka ZABOJSZCZ , którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w tej kategorii wiekowej. Na podium stanęli jeszcze Antoni KOZŁOWSKI i Maciej FUTYMA drugi i trzeci zawodnik w kategorii młodzika.    

Wyniki  uzyskane przez naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Żaden z uczestników turnieju nie wyjechał z Jeleniej Góry bez upominku za co należą się podziękowania prezesowi „Bobrów” Edwardowi Abucewiczowi.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=93752

Możesz również polubić…