TRZYDZIEŚCI DWA MEDALE ŁUCZNIKÓW W 2013 ROKU

                                                                                                                                                         
            Kończący się 2013 rok był rekordowym rokiem dla zawodniczek i zawodników sekcji łuczniczej. Z imprez rangi mistrzowskiej przywieźli 32 medale w tym 8 złotych, 9 srebrnych i 15 brązowych.

Naszym „eksportowym” zawodnikom Ani HUK  i Pawłowi MARCOWI mijającym roku nie udało się wrócić z medalem z Mistrzostwach Świata, Europy czy Pucharu . Kacper SIERAKOWSKI srebrny medalista Mistrzostw Świata Juniorów z Marymontu Warszawa udowodnił, że można wygrywać z najlepszymi, więc pewnie to  kwestia czasu bo z Kacprem nasi zawodnicy wygrywali już wielokrotnie.

          Cieszy fakt, że sukcesy odnoszą zawodniczki i zawodnicy od kategorii młodzika do juniora co świadczy o ciągłości szkoleni.

                    Na wielki uznanie zasłużył sobie nasz zespół w składzie : GREC Michał, MALICKI Dawid, MARZEC Paweł i PAJĄCZEK Piotr, który od lat jest niepokonany w konkurencji zespołowej, również z Bydgoszczy z Mistrzostwach Polski Juniorów wraca ze złotym medalem.

          PAJĄCZEK Piotr, GREC Michał i MARZEC Paweł nie zostawili miejsca na podium dla zawodników strzelających na 30 m zajmując trzy pierwsze w tej konkurencji w kolejności jak wyżej.

Trudno przy takiej ilości medali wymienić wszystkich medalistów dlatego w tabeli poniżej przedstawiamy znaczące osiągnięcia naszych łuczników.

 

          Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i trener Helenie MACHERZE

Możesz również polubić…