8 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY                                                                                                                                                                                                                 

Młodzi sportowcy ze stolicy Dolnego Śląska po raz ósmy wezmą udział w zmaganiach sportowych podczas WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY. Impreza potrwa od 9 maja do 14 czerwca i będzie rozgrywana w 25 sportach.
         Uroczyste otwarcie odbyło się w sobotę o godz. 11.00 na Stadionie LA (teren Stadionu Olimpijskiego).

Duże wyróżnienie spotkało nasz klub.

Zaszczytu odczytania ślubowania w  imieniu wszystkich zawodniczek i zawodników    dostąpił aktualny Mistrz Polski Młodzików w łucznictwie Antoni KOZŁOWSKI. Poczet flagowy  tworzyli również nasi zawodnicy w osobach: Joanna  WAŁĘSA, Maciej FUTYMA  i Maciej JEDRZEJEWSKI. Joanna WAŁĘSA to brązowa a Maciej FUTYMA  i Maciej JEDRZEJEWSKI to złoci medaliści MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW.

Oprócz wyżej wymienionych w otwarciu nasz klub reprezentowali i :

SEKCJA ŁUCZNICZA

·         Bartek BATKIEWICZ,

·         Joanna GUTT,

·         Kacper PUCHALSKI,

·         Grzegorz NYCZ,

·         Adam SKWIERTNIAŃSKI,

·         Barbara SAWICKA,

·         Weronika WARDĘGA

·         Kaja WESOŁOWSKA,

·         ŁUCJA WESOŁOWSKA

 

SEKCJA PODNOSZENIA CIĘŻARÓW

·         Patrycja KOSTRZEWA,

·         Patrycja KRZEMINSKA,

·         Żaklina LUBASIŃSKA,

·         Filip LUBASIŃSKI,

·         Stella LUBASIŃSKA,

·         Karolina SZAWAN,

 

Dodać trzeba, że uroczyste zamknięcie 8 WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY odbędzie się na torach łuczniczych naszego klubu 14 czerwca br.

                                               Serdecznie zapraszamy

Możesz również polubić…