ONI PUNKTOWALI DLA TALENTU W 2016 ROKU

Na podsumowanie 2016 roku przyjdzie jeszcze czas. Dzisiaj przedstawiamy z imienia i nazwiska, zawodniczki i zawodników dzięki, którym klub nasz zajmuje wysokie miejsce  we WSPÓŁZAWODNICTWIE DZIECI I MŁODZIEŻY .

W rywalizacji od młodzika do młodzieżowca z naszego klubu wzięło udział 43 zawodników sekcji łuczniczej i 14 z podnoszenia ciężarów. W kategorii młodzieżowca obie sekcje zajęły w kraju 1 miejsce a młodzi łucznicy w kategorii młodzika sklasyfikowani zostali na 2 miejscu.

Poniżej w tabeli przedstawiamy wykaz punktujących zawodników.


                                                                                                                                                                    
                                Dziękujemy   

Możesz również polubić…